יצירת קשר
 
טיפולי ספא - טיפול פנים
דגם: טיפולי ספא - טיפול פנים
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
טיפולי ספא - עיסוי תאילנדי
דגם: טיפולי ספא - עיסוי תאילנדי
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
טיפולי ספא - עיסוי שוודי
דגם: טיפולי ספא - עיסוי שוודי
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
טיפולי ספא - שמנים ארומאטיים
דגם: טיפולי ספא - שמנים ארומאטיים
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
טיפולי ספא - פדיקור
דגם: טיפולי ספא - פדיקור
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
טיפולי ספא - עיסוי באבנים
דגם: טיפולי ספא - עיסוי באבנים
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
 

טיפולי ספא זוגי

טיפולי ספא זוגיים הם ההזדמנות המושלמת בשביל בני זוג לצאת מהשגרת היום יום השוחקת ולבלות יום שלם ורומנטי יחד. אם ברצונכם להרגיש אינטימיות וקרבה,ותוך כדי לשכוח מהמשכנתא,מהילדים ומהעבודה זה הפתרון בשבילכם. 
 
טיפולי ספא זוגיים ניתן לקבל במכונים השונים הפזורים ברחבי הארץ. מכוני ספא ישראלי נמצאים בדרך כלל במרכזי ערים/ישובים,בתי מלון או בחיק הטבע. מכל מקום,בשניהם אתם מקבלים טיפולים דומים,רק שהיתרון בעיר הוא שאתם לא צריכים לנסוע רחוק והיתרון בטבע,הוא שיש לכם נוף מדהים תוך כדי הטיפול. טיפולים זוגיים יכולים לעלות בין 100-500 ₪ תלוי בסוג הטיפולים,ויש כאלה המגיעים אפילו ל-1000 ₪ עם תוספות מיוחדות. הטיפולים הזולים ביותר הם אלו שכוללים רק עיסויים הנמשכים בין שעה לשעה וחצי והיקרים יותר הם החבילות המלאות לטיפולי  ספא לזוג.
 
טיפולי ספא זוגי מלא,בדרך כלל יתחיל מקבלת מגבות וחלוקים וכיבוד קל. לאחר שמילאנו את הבטן באוכל בריא ובגרנולה למיניה ישנו ג'קוזי או אמבט מחומם,המאפשר לנו להירגע,לחמם את השרירים,ולבלות עם בן הזוג בצורה אינטימית,לעתים אף מגישים כוס יין. לאחר מכן מגיע הטיפול המרכזי, העיסוי. בני הזוג יכולים להחליט שהם רוצים עיסוי משותף,או כל אחד לפי בקשתו. העיסויים המצויים כיום במכונים הם העיסוי התאילנדי הנפוץ ביותר,עיסוי שוודי,עיסוי באבנים חמות,עיסוי עם שמנים ארומאטיים ועוד. לרוב,ישנם טיפולים נוספים שניתן לקבל. גברים ונשים לעתים אוהבים טיפולים שונים,לדוגמא גבר יעדיף את העיסויים הרגילים ואישה תעדיף לקבל טיפול פנים ואולי פדיקור ומניקור. לאחר שמסיימים כל אחד את הטיפול שלו,ניתן להיפגש שוב ולנוח. 
 
טיפולי ספא זוגיים הם יום שלם של הנאה,שבהם ניתן לבלות יום שלם של פינוק עם האדם האהוב עליך ביותר. יש אנשים שלא מבינים על מה כל המהומה,ובכן רק מי שינסה ייווכח לדעת שלמעט השחרור הפיזי של שרירי הגוף,מדובר ברגיעה נפשית מוחלטת. מומחים רבים ממליצים ללכת לקבל טיפולים בספא ישראלי, כיוון שזה עוזר לעיכול ושינה טובה יותר,ומה יותר טוב מלעשות את כל זה יחד. טיפולי ספא זוגיים ניתן לקבל בכל מיני וורסיות,וחשוב להחליט מה רוצים לפני שניגשים לקבל טיפול זוגי.כמו שכבר הוזכר,טיפול זוגי יכול לעלות לא מעט כסף,וכדאי להשוות מחירים בין המקומות השונים ולבדוק מה החבילות כוללות.  
 
 

 

 מפת אתר