יצירת קשר
 
ספא זוגי - עיסוי רקמות
דגם: ספא זוגי - עיסוי רקמות
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
ספא זוגי - טיפול בוץ
דגם: ספא זוגי - טיפול בוץ
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
ספא זוגי - הזנת עור
דגם: ספא זוגי - הזנת עור
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
עיסוי פנים מפנק
דגם: עיסוי פנים מפנק
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
ריכוך עור
דגם: ריכוך עור
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
סאונה
דגם: סאונה
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
 

ספא זוגי

לכל אחד מאיתנו יש מישהו שחשוב לו. מישהו מיוחד, שנרצה לצידו בזמן שאנחנו חווים חוויה מרגשת או שנרצה לחלוק עימו חוויה אינטימית שתיאסף לזכרונות המשותפים שלנו איתו.

ואין מה לעשות- למישהו הזה יש יומולדת פעם בשנה, או שאנו חוגגים איתו יום נישואים או יום חברות. כלומר,- לפחות פעם בשנה נחפש מתנה שהיא מצד אחד מושקעת אך מצד שני לא תדרוש מאיתנו הרבה זמן ומאמץ. נחפש מתנה שמחד- נראית יקרה, אך בעצם יכולה להיות מתאימה לכל כיס, שלא תדרוש מאיתנו לנסוע הרבה, לדבר הרבה, ושפשוט תעשה כיף לשנינו.

נשמע בלתי אפשרי? זה אפשרי!  והמתנה האולטימטיבית והמשתלמת ביותר היא ספא זוגי.

 

תחשבו על זה- לקחת הפסקה מהמירוץ היומיומי שגרת החיים, להכנס לאוטו או אפילו ללכת ברגל ולהכנס למקום שכולו אומר מרגוע. והדבר הכי חשוב הוא האפשרות המוצעת בחבילות ספא זוגי לחלוק את אווירת המרגוע, האופוריה, השקט וההתעלות עם מישהו שיקר לנו.

 

חבילת ספא זוגי ניתנת לעיצוב על פי רצון הלקוח ובעצם יכולה להתאים לבני זוג, לחברים הכי טובים, לאם וביתה וכן הלאה. החבילה תכלול בדרך כלל עיסוי זוגי- שיכול להיות באותו חדר או בחדרים מופרדים, וכל אחד בוחר את העיסוי הרצוי לו מתוך תפריט עיסויים מגוון. ניתן לבחור גם, בנוסף לעיסוי או במקומו, טיפול פנים מפנק המותאם במיוחד לעור המטופל ומתרכז בהזנת העור וריכוכו תוך שימוש בחומרים טבעיים. בנוסף, ספא זוגי יכלול גם בילוי משותף בג'קוזי, בסאונה יבשה או רטובה, ולעיתים אפילו שחייה בבריכה- בהתאם לשירותים שמציע האתר הספציפי.  חבילת הספא הזוגי תקנח בדרך כלל בארוחה, גם היא בהתאם לרצונות הלקוח: יש שיעדיפו להשאר בתחושת המרגוע הקלילה של אחרי ולאכול חטיף קל וחליטת תה, ויש שיעדיפו "להתפנק עד הסוף" ולסעוד את ליבם תוך לגימת שמפניה מבעבעת.

 

אז הגיע שוב היומולדת של החברה הכי טובה או של אמא? אתה ובת זוגך חוגגים בקרוב יום נישואין שישי או ארבע שנים ליום שהכרתם? הפעם כבר לא צריך להתחבט המתנות- ספא זוגי הוא המתנה המושלמת: המטופל לא צריך לדאוג לכלום, לעשות כלום, להכין כלום, ומצד שני- הטיפול מותאם ומעוצב על פי רצונותיו, תשוקותיו ומאפייניו.

 

 

 

 מפת אתר