יצירת קשר
 
עיסוי סיני
דגם: עיסוי סיני
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
עיסויים - טווינה
דגם: עיסויים - טווינה
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
עיסויים - שיאצו
דגם: עיסויים - שיאצו
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
רפלקסולוגיה
דגם: רפלקסולוגיה
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
עיסויים - עיסוי הומאופתי
דגם: עיסויים - עיסוי הומאופתי
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
עיסוי שמנים ריחניים
דגם: עיסוי שמנים ריחניים
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
 

עיסויים

החלטתם שאתם מפנקים את עצמכם בעיסוי מפנק? שאתם מפקידים את הגב, הכתפיים, הצוואר והרגליים לאצבעותיו החזקות והמנוסות של המעסה? החלטה נבונה. בהחלט מגיע לכם לעשות הפסקה משגרת היום- יום, שלעיתים היא מתישה ולהתרגע באחד ממגוון סוגי העיסויים ומסאזים הידועים לנו כיום- כאשר הרשימה הולכת ומתארכת.

 

מהלך העיסוי הוא למעשה יצירת אינטרקציה בין המעסה למטופל- הלקוח. לכן חשוב מאד שתיווצר תקשורת בין הצדדים ואווירה נעימה ופתוחה שיתרמו לאפקטיביות של הטיפול.

השאלה הראשונה שתישאלו תהיה- באיזה סוג עיסוי אתם מעוניינים? כדאי שתכירו את המאפיינים הבסיסיים של כל סוג עיסוי לפני שאתם מקבלים החלטה גורלית שכזו, שכן כל אחד מאיתנו שונה מהאחר. אדם אחד יעדיף מסז' כוחני ואגרסיבי, בעוד האחר יעדיף מסז' עדין בליויי שמנים ריחניים. אז במה לבחור? אולי ההסבר הבא יסייע לכם.

 

סוגי העיסויים השונים נקבעו על פי שיטות העיסוי ועל-פי האזורים המטופלים בגוף. בימינו, קיימים מעל ל- 150 סוגי עיסויים שונים, וכל סוג עיסוי צמח ממקורות שונים כתוצאה מהשפעות של  מסורת ותרבות. שונה מכך היא התפתחותו של העיסוי הרפואי, הנובעת כתוצאה מההתפתחות פיזיולוגית ורפואית.

 

סוג העיסוי שיבחר צריך להיות תואם את מטרתו: האם מדובר בעיסוי בריאותי או בעיסוי הומאופטי- מתחום הרפואה המשלימה? ישנם סוגי עיסויים פופולריים יותר ובהם נתמקד:

טווינה- מורכבת ממתיחות, תנועות המסייעות לגמישות השרירים, ולחיצות המיועדות למתיחת השלד והעצמות .

עיסוי תאילנדי- הוא תהליך של מגע הכולל לחיצות לא מהירות ועיסויים באזורי שרירים, גידים ורקמות רכות, אשר המבוצעים ע"י שימוש  במפרקיו של המעסה. הטיפול מתמקד במתיחות המסייעות לגמישות ובתרגילים המיועדים להמרצת מחזור הדם.

עיסוי סיני- מבוסס על שימוש באנרגיית הצ'י ומתבצע על ידי לחיצות עוצמתיות באזור הצמוד לעמוד השדרה ובגפיים.  בעיסוי זה בדרך כלל משתמש המעסה בשמן אשר מפחית את עוצמת החיכוך של הלחיצות.

רפלקסולוגיה- שיטת טיפול רפואי אלטרנטיבי, שביסודה מונח שימוש בכפות הרגליים של המטופל לאבחון ולטיפול רפואי.

שיאצו- שיטת טיפול זו גורסת שקיימים בגופנו ערוצי אנרגיה בלתי נראים אשר מושפעים ומשפיעים על האיברים הפנימיים. הטיפול משלב מגוון של שיטות אשר יוצרות גירויים שונים בגוף, למשל, התמקדות במגע באזורים שאובחנו כ"לא מאוזנים" ובנוסף-  לחיצות ומתיחות.

 

אל תהססו להתייעץ עם המעסה על מנת לבחור את העיסויים המתאימים לכם ביותר, תוך התאמתם למטרה (אם יש) שלה הם מיועדים.

  

 מפת אתר